MEZINÁRODNÍ STRUKTURY

 

Mnoho podnikatelů se dnes neomezuje pouze na podnikání v České republice ale z mnoha důvodů propojuje podnikání v České republice se společnostmi v zahraničí. Podnikání prostřednictvím zahraničních společností je většinou využíváno při expanzi na cizí trhy, kde má často zahraniční společnost lepší jméno než společnost česká a zahraničními obchodními partnery je lépe vnímána.

Podnikatelé u zahraničních společností oceňují i stabilní právní prostředí, které v ČR chybí. S tím je spojená i daňová povinnost, která je v některých zemích na první pohled vyšší než v ČR, v případě správného nastavení struktury se ale ve výsledku ukáže jako výhodnější a daňové zatížení společnosti je ve srovnání s ČR nižší. Někteří u zahraničních společností využívají i možnosti anonymního vlastnictví, a to ať už kvůli závistivým sousedům či jiným nenechavcům. K nejvíce využívaným jurisdikcím patří Anglie, USA, Gibraltar, Hong Kong, Nový Zéland, Seychelly, Belize, Malta.

Ke všem výše uvedeným společnostem vám můžeme založit odštěpný závod pro podnikání v ČR. Rádi byste se dozvěděli více o výhodách zahraničních společností? Setkejte se s námi, do týdne můžete mít svou zahraniční společnost i Vy.

ZEPTEJTE SE, NIC TO NESTOJÍ

Zaujaly vás naše služby a máte ohledně nich dotaz? Zeptejte se nás, konzultace je zdarma.


*Souhlas se zpracováním osobních údajů.
Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN